Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999
Iskra мешалка за боја и малтер R6210C Пред нарачка
Iskra мешалка за боја и малтер R6210C
Iskra мешалка за боја и малтер R6210C
Iskra мешалка за боја и малтер R6210C
Iskra мешалка за боја и малтер R6210C
Iskra мешалка за боја и малтер R6210C

Iskra мешалка за боја и малтер R6210C

6.990 ден.
7.999 ден.
Потребни наградни поени: 7000
  • Производител: Iskra
  • Шифра:R6210C
  • Наградни поени:70
  • Достапност:Пред нарачка
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Искра мешалка на боја и малтер R6210C

Миксерот се одликува со гумена рачка која му овозможува на корисникот добрo држење, компактно тело и потенциометар за електронска контрола на брзината.

На рачката има копче за палење со можност за заклучување за подолго работење.

Миксерот има M14 навој  и вклучен миксер со должина од 600 mm.

Миксерот има моќен 1600W мотор кој обезбедува неверојатни перформанси на мешање.

Клуч за монтирање на мешалки

Технички карактеристики:

  • Напон: 230-240V ~ 50Hz
  • Моќност: 1600 W
  • Брзина на вртење: 1. фаза: 180-460 мин-1 / 2. фаза: 300-750 мин-1
  • Навој на вретено: M14
  • Мешање на сечивиот дијаметар: Ø160 mm
  • Вкупна должина на прачката за мешање: 600 mm

Гаранција - 2 години

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција