Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra Z1J-HF-13 Ударна дупчалка 600w

1.999 ден.
2.999 ден.
Потребни наградни поени: 4500
  • Производител: Iskra
  • Шифра:Iskra Z1J-HF-13
  • Наградни поени:30
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Моќност : 600W (max),

Вртежи : 0-3000 врт / мин,

футер: Ø 1,5 - 13 mm,

Променлива брзина,

Две насоки на вртење,

Додатна рачка,

Мерач на длабина,

Дупчење на железо до 13 mm,

бетон до 16 mm,

дрво до 25 mm,

Должина на кабел: 1.8 m

Гаранција - 2 години

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција