Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Bosch GMS 100 мулти детектор скенер

3.990 ден.
5.950 ден.
Потребни наградни поени: 6000
  • Производител: Bosch
  • Шифра:02009805
  • Наградни поени:60
  • Достапност:На залиха

Макс длабочина на откривање 100 мм

Длабочина на откривање, магнетски метал, макс. 100 мм

Длабочина на откривање, не-магнетски метал, макс. 80 мм

Длабочина на откривање, кабли под напон, макс. 50 мм

Заштита од прашина и прскање IP 54

Напојување 1 x 9 V 6LR61

Автоматско деактивирање, прибл. 5 минути

Тежина, прибл. 0,26кг


Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција