Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Bosch Индустриски фен GHG 23-66 професионален (во куфер)

9.499 ден.
10.500 ден.
Потребни наградни поени: 9800
 • Производител: Bosch
 • Шифра: 09041774
 • Наградни поени:70
 • Достапност:На залиха

Целосна контрола: Десет различни стапки на проток на воздух, дигитално фино прилагодлива температура и четири приспособливи програми

Моќен благодарение на јачината од 2300w, за брзо достигнување на температура од 650°C

Подобрена безбедност благодарение на автоматското исклучување во случај на прегревање на моторот

Карактеристики:

 • Номинална влезна моќност: 2300 W
 • Работна температура: 50 - 650°C
 • Проток на воздух: 150 - 500 l / min
 • Студена фаза:  50°C
 • Континуирано променлива контрола на температурата
 • Тежина: 0,67kg
 • Димензии на алатот (ШxВxД) 86 mm x 201 mm x 245 mm

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција