Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra ERO IE-RH32EH-1250 Хилта

7.999 ден.
8.999 ден.
Потребни наградни поени: 8000
  • Производител: Iskra
  • Шифра:6301
  • Наградни поени:80
  • Достапност:На залиха

Карактеристики:

Напон: 230-240V ~ 50Hz
Моќност: 1250W (max)
Ударна моќ: 6 J
Брзина без оптоварување:
• при вртење: 0–800 min-1
• при удар: 0–4000 min-1
Максимално дупчење на:   
• челик: 13 mm   
• бетон: 32 mm   
• дрво: 42мм
Додатоци:
• плоснато длето: 14×250 mm  
• конусно длето: 14×250 mm  
• сврдел: 8,10,12×150 mm
• заштита од прашина
SDS+ систем, антивибрациски систем
Додатна рачка

Димензии на пакување (mm): 350 (D) x 120 (Š) x 360 (V)
Тежина: 8,5 kg

Гаранција 24 месеци

Бесплатна достава

 

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција