Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra GX AG010 B Аголна брусалка 2000w

5.890 ден.
6.499 ден.
Потребни наградни поени: 6000
  • Производител: Iskra
  • Шифра:GX AG010 B
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Аголна брусалка Iskra GX-AG010-B

2000 W јачина
6500 rpm во празен од
230 mm макс. големина на диск
М14 големина на осовина
Подесива рачка на 3 позиции
Должина на кабел: 1,8м

2 години гаранција2 години гаранција

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција