Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra ML-CD92-180 Бат. штрафилица дупчалка

4.299 ден.
4.999 ден.
Потребни наградни поени: 3800
  • Производител: Iskra
  • Шифра:Iskra ML-CD92-180 Бат. штрафилица дупчалка
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Напон: 18V,
Моќност : Li-ion Батерија ( 1,5Ah ),
Вртежи во празно: 0-700 / min-1,
Степени на вртежен момент: 21 + 1,
вртежен момент: 18 Nm,
LED сијалица,
Самозатезна глава : Ø 10 mm ( максимум),
Капацитет на дупчење : 18 mm (дрво), 7 mm (железо)

Гаранција - 2 години


Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција