Акција
-10%
EXPLORER MAN271 27.5"/20" ELITE MAN велосипед EXPLORER MAN271 27.5"/20" ELITE MAN велосипед
13.499 ден.14.999 ден.
13.499 ден.14.999 ден.
-10%
EXPLORER SPY203 20"/11" LEGION велосипед EXPLORER SPY203 20"/11" LEGION велосипед
8.999 ден.9.999 ден.
8.999 ден.9.999 ден.
-10%

Распродадено

EXPLORER FASHION FAS201 20"/12" велосипед тиркизно бела жолта EXPLORER FASHION FAS201 20"/12" велосипед тиркизно бела жолта
8.999 ден.9.990 ден.
8.999 ден.9.990 ден.
-7%

Распродадено

EXPLORER ELITE L. CITY LAD263S6#01 26"/19" крем портокалов LADY EXPLORER ELITE L. CITY LAD263S6#01 26"/19" крем портокалов LADY
13.999 ден.14.999 ден.
13.999 ден.14.999 ден.
-11%
EXPLORER ELI261KK 26"/19" ELITE LADY SPRING KONTRA велосипед EXPLORER ELI261KK 26"/19" ELITE LADY SPRING KONTRA велосипед
11.999 ден.13.499 ден.
11.999 ден.13.499 ден.
-18%
Colossus CSS-5454 Електрично ѓезве за кафе Colossus CSS-5454 Електрично ѓезве за кафе
1.399 ден.1.699 ден.
1.399 ден.1.699 ден.
-7%
 Велосипед 29" RAPID PLANNER ORANGE DISC+AM Велосипед 29" RAPID PLANNER ORANGE DISC+AM
13.999 ден.14.999 ден.
13.999 ден.14.999 ден.
-11%
HP LASERJET PRO M15W принтер
4.899 ден.5.499 ден.
4.899 ден.5.499 ден.
-13%
Einhell BEM32 Електрична косилка за трева Einhell BEM32 Електрична косилка за трева
3.499 ден.3.999 ден.
3.499 ден.3.999 ден.
-8%
Electrolux EHF-6240XXK Вградна плотна Electrolux EHF-6240XXK Вградна плотна
11.999 ден.12.999 ден.
11.999 ден.12.999 ден.
Iskra ML-MD01-120 Батериски повеќенаменски алат
 • Iskra ML-MD01-120 Батериски повеќенаменски алат
 • Iskra ML-MD01-120 Батериски повеќенаменски алат
 • Iskra ML-MD01-120 Батериски повеќенаменски алат
 • Iskra ML-MD01-120 Батериски повеќенаменски алат

Iskra ML-MD01-120 Батериски повеќенаменски алат

2.999 ден.
Потребни наградни поени: 3000
Производител: Iskra
Шифра на производ: ML-MD01-120
Наградни поени: 30
Достапност: На залиха
Количина:

• Напон: 12V
• Моќност: Li-ion батерија (1.3Ah)
• Брзина на мирување: 0-22,000 / мин-1
• Избирач на брзина: 0-10 (максимум)
• Глава за затегнување: ,2 3,2 mm (максимум)
• Огромни додатоци
• Димензии на пакувањето (во мм): 205 (L) x 85 (W) x 235 (H)
• Нето тежина: 1,4 кг
• Бруто тежина: 1,5 кг

Гаранција - 2 години

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
Iskra Iskra ML-MD01-120 Батериски повеќенаменски алат • Напон: 12V • Моќност: Li-ion батерија (1.3Ah) • Брзина на мирување: 0-22,000 / мин-1 • Избирач на брзина: 0-10 (максимум) • Глава за затегнување: ,2 3,2 mm (максимум) • Огромни додатоци • Димензии на пакувањето (во мм): 205 (L) x 85 (W) x 235 (H) • Нето тежина: 1,4 кг • Бруто тежина: 1,5 кг Гаранција - 2 години   .. Category: Product #: ML-MD01-120 Regular price: 2.999 ден. 2.999 Available from: КРУСЕЛ e-Store