Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra RH1200-PLUS Хилта

6.499 ден.
6.999 ден.
Потребни наградни поени: 6500
  • Производител: Iskra
  • Шифра:RH1200-PLUS
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Iskra RH1200-PLUS Хилта 

• 230V~50Hz
• Јачина: 1200W (max)
• ударна снага: 4J
• Брзина: 800 obr/min-1
• број на удари: 4200 удари/min-1
• SDS Plus систем на бургија
• додатна рачка
• Прибор:
 - 2 x длета  - 3 x бургии - 1 x штитник од прашина -сад за маст
• Max. капацитет на бушење:
- железо: Ø 13 mm
- бетон: Ø 28 mm
- дрво: Ø 40 mm
• Должина на кабел: 2m
• Во куфер
• Димензија (mm): 320 x 110 x 320 
• Нето тежина: 6,5 kg
• Бруто тежина: 6,83 kg

• Гаранција 24 месеци

Тагови: Iskra RH1200-PLUS Хилта

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција