Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra Z1C-32FB Хилта 1500w

6.499 ден.
Потребни наградни поени: 6000
  • Производител: Iskra
  • Шифра:0000202
  • Наградни поени:60
  • Достапност:На залиха

• Напон: 230V ~ 50Hz

• Моќност: 1500W (max)

• Моќност: 5J

Брзина без оптоварување:

• при вртење: 0–880 min-1
• при удар: 0–4350 min-1

• Макс. Долж сечење: Ø 26 mm

• СДС+ систем

• Мека гумена рачка

• Анти-вибрации

• Помошна рачка

Дупчење на:   

• железо: 13 mm   

• Бетон: 32 mm   

• Дрво: 40мм

• должина на кабел: 1.8 m

• Пакување: куфер

 

• Димензии на пакување (во mm): 390 (D) x 125 (W) x 255 (V)

• Тежина: 7,25 kg

• Бруто Тежина: 7,75 kg

 

• Гаранција 24 месеци

 

Бесплатна достава

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција