Котур кабли

Котур кабли

Филтер по бренд :
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
KLAN котур кабел 4V/5M DG-XDB04
• Број на утичници: 4 • Должина на кабел: 5 m • Прекинувач: НЕ • Пресек на кабел: 1,5 mm • Боја:..
999 ден.
без ДДВ: 847 ден.
Продолжен кабел 3x1.5 15м Продолжен кабел 3x1.5 15м
Продолжен кабел 3x1.5 15м ..
999 ден.
без ДДВ: 847 ден.
KLAN котур кабел 4V/7,5M DG-XDB04
• Број на утичници: 4 • Должина на кабел: 7,5 m • Прекинувач: НЕ • Пресек на кабел: 1,5 mm • Бој..
1.199 ден.
без ДДВ: 1.016 ден.
Продолжен кабел 3x1.5 20м Продолжен кабел 3x1.5 20м
Продолжен кабел 3x1.5 20м ..
1.249 ден.
без ДДВ: 1.058 ден.
KLAN котур кабел 4V/10M DG-XDB04
• Број на утичници: 4 • Должина на кабел: 10m • Прекинувач: НЕ • Пресек на кабел: 1,5 mm • Боја:..
1.499 ден.
без ДДВ: 1.270 ден.
Продолжен кабел 3x1.5 25м Продолжен кабел 3x1.5 25м
Продолжен кабел 3x1.5 25м ..
1.499 ден.
без ДДВ: 1.270 ден.
KLAN котур кабел 4V/15M DG-XDB04
• Број на утичници: 4 • Должина на кабел: 15m • Прекинувач: НЕ • Пресек на кабел: 1,5 mm • Боја:..
1.899 ден.
без ДДВ: 1.609 ден.
KLAN Кабел коктур со водилка 4V/25M 1.5 4ZR-D04
• Број на утичници: 4 • Должина на кабел: 25m • Прекинувач: НЕ • Пресек на кабел: 1,5 mm • Боја:..
2.599 ден.
без ДДВ: 2.203 ден.
KLAN Кабел коктур со водилка 4V/50M 1.5 4ZR-D04
• Број на утичници: 4 • Должина на кабел: 50m • Прекинувач: НЕ • Пресек на кабел: 1,5 mm • Боја:..
3.460 ден.
без ДДВ: 2.932 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS