Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

МЕТАЛЕН РАФТ МАКС ДРУМИ 1800Х1000Х400 5Х100кг

4.499 ден.
5.599 ден.
Потребни наградни поени: 4700
  • Производител: MAX
  • Шифра:МЕТАЛЕН РАФТ МАКС ДРУМИ 1800Х1000Х400 5Х100кг
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха


Модел: 1179

Број на полици: 5

Вкупна носивост: 500 kg

Висина: 1800 mm

Ширина: 1000 mm

Длабочина: 400 mm

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција