Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

МЕТАЛЕН РАФТ МАКС ФУТУР 180Х90Х40 5Х300кг

3.299 ден.
4.599 ден.
Потребни наградни поени: 4500
  • Производител: MAX
  • Шифра:МЕТАЛЕН РАФТ МАКС ФУТУР 180Х90Х40 5Х300кг
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха


Модел: 1177

Број на полици: 5

Вкупна носивост: 1500 kg

Висина: 1800 mm

Ширина: 900 mm

Длабочина: 400 mm

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција