Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

МЕТАЛЕН РАФТ МАКС ФУТУР ПЛУС XL 213Х120Х60 5Х250кг

6.499 ден.
7.999 ден.
Потребни наградни поени: 7000
  • Производител: MAX
  • Шифра:МЕТАЛЕН РАФТ МАКС ФУТУР ПЛУС XL 213Х120Х60 5Х250кг
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха


Модел: 1184

Број на полици: 5

Вкупна носивост: 1250 kg

Висина: 2130 mm

Ширина: 1200 mm

Длабочина: 600 mm

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција