Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra IE-TV100S Iskra ERO менгеме

3.599 ден.
Потребни наградни поени: 2799
  • Производител: Iskra
  • Шифра:Iskra IE-TV100S Iskra ERO менгеме
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха


• Материјал: Леано железо

• Ширина на вилицата: 100 mm

• Растојание на вилицата: 0–90 mm

• Длабочина на вилицата: 48 mm

• Димензии на наковалната (Д × Ш): 68 × 68 mm

• Подвижна основа: 360 °

• Завртките за монтирање не се вклучени


• Димензии на пакувањето (во mm): 255 (D) x 150 (Š) x 167 (V)Пакување надворешно пакување

EAN код на надворешното пакување: 3830076851469

• Димензии на кутијата (во mm): 290 (L) x 165 (Ш) x 175 (В)

• Количина: 1 ЕЕЗ / картон

• Нето тежина: 4,5 kg

• Бруто тежина: 5 kg

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција