Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999
Iskra  IE-TV125F Iskra ERO менгеме 2 - 3 дена
Iskra  IE-TV125F Iskra ERO менгеме
Iskra  IE-TV125F Iskra ERO менгеме
Iskra  IE-TV125F Iskra ERO менгеме

Iskra IE-TV125F Iskra ERO менгеме

3.299 ден.
3.499 ден.
Потребни наградни поени: 3200
  • Производител: Iskra
  • Шифра:Iskra IE-TV125F Iskra ERO менгеме
  • Наградни поени:50
  • Достапност:2 - 3 дена

Материјал: леано железо

• Ширина на вилицата: 125 mm

• Растојание на вилицата: 0–90 mm

• Длабочина на вилицата: 48 mm

• Димензии на наковалната (Д × Ш): 86 × 86 mm

• Завртките за монтирање не се вклучени

 

• Димензии на пакувањето (во mm): 280 (L) x 170 (Ш) x 165 (В)

• Нето маса:

• Бруто тежина:

 

Пакување надворешно пакување

EAN код на надворешното пакување: 3830076851513

• Димензии на кутијата (во mm): 300 (L) x 170 (Ш) x 165 (В)

• Количина: 1 ЕЕЗ / картон

• Нето тежина: 5,5 kg

• Бруто тежина: 6 kg

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција