Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999
Iskra IE-TV125S Iskra ERO менгеме Нема залиха
Iskra IE-TV125S Iskra ERO менгеме
Iskra IE-TV125S Iskra ERO менгеме
Iskra IE-TV125S Iskra ERO менгеме

Iskra IE-TV125S Iskra ERO менгеме

3.799 ден.
4.199 ден.
Потребни наградни поени: 2799
  • Производител: Iskra
  • Шифра:Iskra IE-TV125S Iskra ERO менгеме
  • Наградни поени:50
  • Достапност:Нема залиха

• Материјал: Леано железо

• Ширина на вилицата: 125 mm

• Растојание на вилицата: 0–90 mm

• Длабочина на вилицата: 115 mm

• Димензии на наковалната (Д × Ш): 86 × 86 mm

• Подвижна основа: 360 °

• Завртките за монтирање не се вклучени


• Димензии на пакувањето (во mm): 280 (D) x 140 (Š) x 155 (V)Пакување надворешно пакување

EAN код на надворешното пакување: 3830076851506

• Димензии на кутијата (во mm): 300 (L) x 165 (Ш) x 180 (В)

• Количина: 1 ЕЕЗ / картон

• Нето тежина: 6 kg

• Бруто тежина: 6,6 kg

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција