Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999
Iskra IE-TV150S Iskra ERO менгеме Нема залиха
Iskra IE-TV150S Iskra ERO менгеме
Iskra IE-TV150S Iskra ERO менгеме
Iskra IE-TV150S Iskra ERO менгеме

Iskra IE-TV150S Iskra ERO менгеме

5.590 ден.
5.999 ден.
Потребни наградни поени: 5500
  • Производител: Iskra
  • Шифра:Iskra IE-TV150S Iskra ERO менгеме
  • Наградни поени:50
  • Достапност:Нема залиха

• Материјал: Леано железо

• Ширина на вилицата: 150 mm

• Растојание на вилицата: 0–115 mm

• Длабочина на вилицата: 140 mm

• Димензии на наковалната (Д × Ш): 96 × 96 mm

• Подвижна основа: 360 °

• Завртките за монтирање не се вклучени


• Димензии на пакувањето (во mm): 350 (D) x 160 (Š) x 170 (V)Пакување надворешно пакување

EAN код на надворешното пакување: 3830076851520

• Димензии на кутијата (во mm): 300 (L) x 165 (Ш) x 180 (В)

• Количина: 1 ЕЕЗ / картон

• Нето тежина: 10 kg

• Бруто тежина:11 kg

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција