Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999
Iskra IE-TV75S Iskra ERO менгеме Нема залиха
Iskra IE-TV75S Iskra ERO менгеме
Iskra IE-TV75S Iskra ERO менгеме
Iskra IE-TV75S Iskra ERO менгеме

Iskra IE-TV75S Iskra ERO менгеме

2.799 ден.
Потребни наградни поени: 2799
  • Производител: Iskra
  • Шифра:Iskra IE-TV75S Iskra ERO менгеме
  • Наградни поени:50
  • Достапност:Нема залиха

• Материјал: Леано железо

• Ширина на вилицата: 75 mm

• Растојание на вилицата: 0–75 mm

• Длабочина на вилицата: 48 mm

• Димензии на наковалната (Д × Ш): 60 × 60 mm

• Подвижна основа: 360 °

• Завртките за монтирање не се вклучени


• Димензии на пакувањето (во mm): 250 (L) x 135 (Ш) x 145 (В)

• Нето маса:

• Бруто тежина:


Пакување надворешно пакување

EAN код на надворешното пакување: 3830076851469

• Димензии на кутијата (во mm): 270 (L) x 155 (Ш) x 165 (В)

• Количина: 1 ЕЕЗ / картон

• Нето тежина: 4,5 kg

• Бруто тежина: 5 kg

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција