Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Varo транспортна количка 3069039

3.390 ден.
Потребни наградни поени: 2400
  • Производител: VARO
  • Шифра:09050613
  • Наградни поени:130
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

ВАРО транспортна количка 

Носивпст

150КГ. плочка 74х48СМ

Со преклопна рачка 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција