Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999
YPR HT100 транспортна количка Нема залиха
YPR HT100 транспортна количка
YPR HT100 транспортна количка
YPR HT100 транспортна количка

YPR HT100 транспортна количка

3.499 ден.
3.999 ден.
Потребни наградни поени: 3000
  • Производител: Yaparlar
  • Шифра:YPR HT100 транспортна количка
  • Наградни поени:50
  • Достапност:Нема залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Дизајнирани за професионална употреба, рачните камиони YAPAR HT100 се произведени за да бидат погодни за тешки, издржливи и долгорочни операции. Специјално е дизајниран така што товарот што ќе дојде до рака е минимален при транспортот. Надворешната рамка и краците за носење произведени од Ø32x1,20 mm челична индустриска цевка во CNC машини даваат дополнителна цврстина.електростатска боја. Според намената на употреба, достапни се различни алтернативи на тркалата со различни опции за гуми, бандажи и лежишта. Тркалата и рачните камиони се подложени на прецизни тестови за квалитет.

Бренд YPR

56х48х117 см

Табла 30×47 см

Носивост 150 кг

Содржина на пакување 1Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција