Акција
-11%
AUX 12 3,5kW Климатизер инвертер
24.999 ден.27.999 ден.
24.999 ден.27.999 ден.
-18%
Gorenje BM900AL aпарат за печење леб
5.699 ден.6.950 ден.
5.699 ден.6.950 ден.
-21%
ELECTROLUX EOB 5434 AOX Вградна Рерна
16.599 ден.20.999 ден.
16.599 ден.20.999 ден.
-8%
AUX HD 1578 диспанзер за вода
7.790 ден.8.500 ден.
7.790 ден.8.500 ден.
-4%
Frozzini KFR-35GW/A Климатизер инвертер
24.999 ден.25.999 ден.
24.999 ден.25.999 ден.
-27%
Electrolux EOB-2200BOX Вградна Рерна
11.999 ден.16.499 ден.
11.999 ден.16.499 ден.
-6%
BEKO FSS 57100 GW шпорет
14.999 ден.15.999 ден.
14.999 ден.15.999 ден.
AEG BEE 431310M Вградна Рерна
20.999 ден.13.999 ден.
20.999 ден.13.999 ден.
-17%
Emide EM4261 плафонски вентилатор со светло
7.450 ден.8.999 ден.
7.450 ден.8.999 ден.
-8%
AUX 24000 bty климатизер 7kW
32.990 ден.35.990 ден.
32.990 ден.35.990 ден.
-21%
Electrolux EHF-6241 FOK Вградна плотна
10.999 ден.13.999 ден.
10.999 ден.13.999 ден.
-13%
BEKO FSE 66000 GS шпорет
12.999 ден.14.999 ден.
12.999 ден.14.999 ден.
AMICA 508EE1.30HPF(W) електричен шпорет
 • AMICA 508EE1.30HPF(W) електричен шпорет
 • AMICA 508EE1.30HPF(W) електричен шпорет

AMICA 508EE1.30HPF(W) електричен шпорет

9.999 ден.11.999 ден.
без ДДВ: 8.474 ден. Потребни наградни поени: 12000
Производител: AMICA
Шифра на производ: THMR-Cd-9143612
Наградни поени: 100
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Карактеристики:

 • пространа големина од 69 литри
 • Чувајте ја рерната чиста со лесно чистење
 • Лесно проверете ја вашата храна со внатрешната светлина на рерната
 • Уживајте во разновидното готвење со различни функции за готвење
 • голема скара од 2000 W.
 • Тип Самостоен електричен шпорет
 • Боја бела
 • Број на зони 4
 • Складишна преграда Да
 • КОНТРОЛИ
 • Тип на тајмер - програмабилен
 • Тајмер за одбројување
 • Екран со LED дисплеј
 • Елементи керамички
 • Безбедносни карактеристики - Полици со функција за сопирање
 • Вид на печка Конвенционално
 • Големина - Капацитет 69 литри
 • Главни полици на рерната - 3 полици
 • 5 позиции на полица
 • Класа на енергија - A
 • Потрошувачка на енергија 0.88 kWh
 • Ниво на бучава 27 dB (A)
 • Прозорец за гледање Двојно застаклен
 • Внатрешно светло Да
 • Чистење на рерната Едноставно чистење емајлирани површини
 • Вид на скара Интегрирана променлива електрична мрежа
 • Потребно е минимално растојание - 700 mm над плочата за готвење - 100 мм на страните
 • Димензии 900 x 500 x 600 mm (H x W x D)
 • Тежина 40 кг
 • Тежина со кутија 44 кг
 • Гаранција: 24 месеци 

Бесплатна достава

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2019. UKION SHOPS