Baby Collection

Baby Collection

Филтер по бренд :
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:

Распродадено

-12%

Распродадено

Gorenje H17BY овлажнувач на воздух Gorenje H17BY овлажнувач на воздух
Карактеристики Ултрасонична технологија Звучните вибрации продуцираат ситн..
2.890 ден.3.299 ден.
без ДДВ: 2.449 ден.
Gorenje OPTIAIR 203M Прочистувач на воздух Gorenje OPTIAIR 203M Прочистувач на воздух
Технички карактеристики Тип на апарат: Прочистувач на воздух OPTIAIR 203M Тајмер:&nbs..
8.690 ден.
без ДДВ: 7.364 ден.
-18%
Mi Air Purifier 2H Прочистувач на воздух Mi Air Purifier 2H Прочистувач на воздух
Трослоен филтер Филтерот се состои од 3 нивоа на филтрација создадени од Toray HEPA филтер и активе..
8.999 ден.10.999 ден.
без ДДВ: 7.626 ден.
Врз основа на 1 оценки.
-26%
Mi Air Purifier 3C Прочистувач на воздух Mi Air Purifier 3C Прочистувач на воздух
Smart control -  Mi Home/Xiaomi Home app + AI voice Дигитал LED дисплеј Ласерски сензор ..
9.999 ден.13.499 ден.
без ДДВ: 8.474 ден.
TESLA AIR 6 Прочистувач за воздух TESLA AIR 6 Прочистувач за воздух
Прочистувач на воздух Паметна опција Wi Fi Процент на филтрација:99.5% Квадратура за која е..
9.999 ден.
без ДДВ: 8.474 ден.
Sharp FU-Y30EU-W Прочистувач на воздух Sharp FU-Y30EU-W Прочистувач на воздух
Прочистувачите на воздух од SHARP ја комбинираат патентираната Plasmacluster ion технологија со ХЕПА..
10.999 ден.
без ДДВ: 9.321 ден.
Врз основа на 1 оценки.
-11%
Mi Air Purifier PRO Прочистувач на воздух Mi Air Purifier PRO Прочистувач на воздух
Трослоен филтер Филтерот се состои од 3 нивоа на филтрација создадени од Toray HEPA филтер и акти..
15.999 ден.17.999 ден.
без ДДВ: 13.558 ден.
Sharp KC-930EU-W Прочистувач на воздух Sharp KC-930EU-W Прочистувач на воздух
Прочистувачите на воздух од SHARP ја комбинираат патентираната Plasmacluster ion технологија со ХЕПА..
16.999 ден.
без ДДВ: 14.406 ден.
Blueair CLASSIC 280i Прочистувач за воздух Blueair CLASSIC 280i Прочистувач за воздух
ПРОЧИСТУВАЧ ЗА ВОЗДУХ ОПТИМАЛНА ПОВРШИНА НА ПРОЧИСТУВАЊЕ-26 М2 ПРОМЕНА НА ВОЗДУХОТ ВО ОПТИМАЛНАТА ..
30.249 ден.
без ДДВ: 25.635 ден.
Sharp KC-A60EUW Прочистувач на воздух Sharp KC-A60EUW Прочистувач на воздух
Прочистувачите на воздух од SHARP ја комбинираат патентираната Plasmacluster ion технологија со ХЕПА..
36.699 ден.
без ДДВ: 31.101 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS