Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Colossus CSS-5454 Електрично ѓезве за кафе

1.399 ден.
1.699 ден.
Потребни наградни поени: 1500
  • Производител: Colossus
  • Шифра:CSS-5454
  • Наградни поени:30
  • Достапност:На залиха

Colossus CSS-5454 Електрично ѓезве за кафе

  • Моќност: 800w,
  • Капацитет: 0,35l,,
  • Ергономска рачка на склопување
  • Метално тело на ѓезвето
  • Варење на кафето за релативно кратко време

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција