Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Продолжен кабел Iskra 3S-3MK

499 ден.
599 ден.
Потребни наградни поени: 600
  • Производител: Iskra
  • Шифра:Iskra 3S-3MK
  • Наградни поени:12
  • Достапност:На залиха


• Продолжен кабел 3 приклучници
• Напон: 250V
• Номинална фреквенција: 50Hz
• Номинална струја: 16A
• Класа за заштита: I
• Вид на кабел: H05VV-F 3G 1.5mm2
• Пресек на кабел: Ø 1,5мм2
• Должина на кабел: 3м
• IP заштита: IP20
• Максимално оптоварување: 3680W
• Прекинувач: има

ПАКУВАЊЕ: 20ком

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција