Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Продолжен кабел Iskra 3S1.0-1.5MK

380 ден.
449 ден.
Потребни наградни поени: 390
  • Производител: Iskra
  • Шифра:Iskra 3S1.0-1.5MK
  • Наградни поени:12
  • Достапност:На залиха


• Продолжен кабел 3 приклучници
• Напон: 250V
• Номинална фреквенција: 50Hz
• Номинална струја: 16A
• Класа за заштита: I
• Вид на кабел: H05VV-F 3G 1.0mm2
• Пресек на кабел: Ø 1,0мм2
• Должина на кабел: 1.5м
• IP заштита: IP20
• Максимално оптоварување: 2500W
• Прекинувач: има


ПАКУВАЊЕ: 30ком

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција