Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

ROTTNER HOMESTAR 4 сеф трезор на клуч

9.990 ден.
10.999 ден.
Потребни наградни поени: 10000
  • Производител: Koopman
  • Шифра:ROTTNER HOMESTAR 4 сеф трезор на клуч
  • Наградни поени:200
  • Достапност:На залиха

Сефот Rottner HomeStar 4 има двојна брава за заклучување, вклучени се два клуча.

Внатре во сефот ќе најдете доволно простор за вредни ситници како книшки или разновиден накит.

Вклучен е соодветен материјал за прицврстување за да можете лесно да го прикачите сефот.


Надворешни димензии: 415x310x350mm, , волумен 37,5L, тежина 12 кг


Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција