Елeктични славини и чешми

Елeктични славини и чешми

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-20%
Muhler FWH-3015W електрична славина ( бојлер )
Брзо загревање и заштеда на енергија Загревање на водата во неколку секунди за добивање 30-60 *С ..
1.999 ден.2.499 ден.
без ДДВ: 1.694 ден.
Muhler FWH-3005T електрична славина ( бојлер )
Брзо загревање и заштеда на енергија Загревање на водата во неколку секунди за добивање 30-60 *С ..
2.499 ден.
без ДДВ: 2.118 ден.
Muhler FWH-3300W електрична славина ( бојлер ) за на ѕид
Брзо загревање и заштеда на енергија Загревање на водата во неколку секунди за добивање 30-60 *С ..
2.599 ден.
без ДДВ: 2.203 ден.
Muhler FWH-3500T електрична славина ( бојлер )
Електрична чешма со моментално загревање на водата - Брзо загревање и заштеда на енергија - Загрев..
2.599 ден.
без ДДВ: 2.203 ден.
Muhler FWH-3030T електрична славина ( бојлер ) со LED дисплеј
Брзо загревање и заштеда на енергија Загревање на водата во неколку секунди за добивање 30-60 *С ..
2.699 ден.
без ДДВ: 2.287 ден.
Muhler FWH-3050W електрична славина ( бојлер ) со LED дисплеј
Брзо загревање и заштеда на енергија Загревање на водата во неколку секунди за добивање 30-60 *С ..
2.699 ден.
без ДДВ: 2.287 ден.
-9%
Muhler FWH-3007FT Електрична славина ( бојлер ) гиблива
Електрична чешма со моментално загревање на водата - Брзо загревање и заштеда на енергија - Загрев..
2.899 ден.3.199 ден.
без ДДВ: 2.457 ден.
-6%
Muhler FWH-3053FW Електрична славина ( бојлер ) гиблива за на ѕид
Електрична чешма со моментално загревање на водата - Брзо загревање и заштеда на енергија - Загрев..
2.999 ден.3.199 ден.
без ДДВ: 2.542 ден.
-6%
Muhler FWH-3055FT електрична славина ( бојлер ) гиблива
Брзо загревање и заштеда на енергија Загревање на водата во неколку секунди за добивање 30-60 *С ..
2.999 ден.3.199 ден.
без ДДВ: 2.542 ден.
-9%
Muhler FWH-3017T Електрична славина ( бојлер ) гиблива
Електрична чешма со моментално загревање на водата - Брзо загревање и заштеда на енергија - Загрев..
3.199 ден.3.499 ден.
без ДДВ: 2.711 ден.
-9%
Muhler FWH-3018W Електрична славина ( бојлер ) гиблива за на ѕид
Електрична чешма со моментално загревање на водата - Брзо загревање и заштеда на енергија - Загрев..
3.199 ден.3.499 ден.
без ДДВ: 2.711 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2019. UKION SHOPS