Елeктични славини и чешми

Елeктични славини и чешми

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-6%
Muhler FWH-3053FW Електрична славина ( бојлер ) гиблива за на ѕид Muhler FWH-3053FW Електрична славина ( бојлер ) гиблива за на ѕид
Електрична чешма со моментално загревање на водата - Брзо загревање и заштеда на енергија - Загрев..
2.999 ден.3.199 ден.
без ДДВ: 2.542 ден.
-9%
Muhler FWH-3017T Електрична славина ( бојлер ) гиблива Muhler FWH-3017T Електрична славина ( бојлер ) гиблива
Електрична чешма со моментално загревање на водата - Брзо загревање и заштеда на енергија - Загрев..
3.199 ден.3.499 ден.
без ДДВ: 2.711 ден.
-9%
Muhler FWH-3018W Електрична славина ( бојлер ) гиблива за на ѕид Muhler FWH-3018W Електрична славина ( бојлер ) гиблива за на ѕид
Електрична чешма со моментално загревање на водата - Брзо загревање и заштеда на енергија - Загрев..
3.199 ден.3.499 ден.
без ДДВ: 2.711 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2020. UKION SHOPS