Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Gorenje SIH 1100TBT патна пегла на пареа

1.199 ден.
1.499 ден.
Потребни наградни поени: 1500
  • Производител: Gorenje
  • Шифра:Gorenje SIH 1100TBT патна пегла на пареа
  • Наградни поени:40
  • Достапност:На залиха

Патна пегла на пареа

Карактеристики:

  • Јачина на греачот 1.100W
  • Аналогно местење на температурата за максимално прилагодување
  • Идникатор за температура
  • Совршено мазна површина Perfect Glide за лесно лизгање на било каков материјал 
     

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција