Акција
-7%
Fabbygo Робот (10‐12kw)
13.499 ден.14.450 ден.
13.499 ден.14.450 ден.
-18%
Electrolux ESL-4201 LO Машина за миење садови
17.999 ден.21.999 ден.
17.999 ден.21.999 ден.
-33%
Electrolux EHF-6346XOK Вградна плотна
11.999 ден.17.999 ден.
11.999 ден.17.999 ден.
-11%
Ferre GL-9350 LUXURY плински шпорет 90sm
23.990 ден.26.999 ден.
23.990 ден.26.999 ден.
-7%
AEG L6FBG48S Машина за перење алишта
27.999 ден.29.999 ден.
27.999 ден.29.999 ден.
-25%
 Држач за LCD LED PDP ТV 26"-55" до 50кг
599 ден.799 ден.
599 ден.799 ден.
-7%
BEKO DFN 04310 W
13.999 ден.14.999 ден.
13.999 ден.14.999 ден.
-11%
AUX 12 3,5kW Климатизер инвертер
24.999 ден.27.999 ден.
24.999 ден.27.999 ден.
-19%
ELECTROLUX ESF5512 LOX  мaшина за садови
21.999 ден.26.999 ден.
21.999 ден.26.999 ден.
-25%
ELECTROLUX ESL-5205 LO вградна мaшина за садови
17.999 ден.23.999 ден.
17.999 ден.23.999 ден.
-21%
Ferre C6340G Inox плински шпорет
10.999 ден.13.999 ден.
10.999 ден.13.999 ден.
-7%
BEKO FSE 66000 GS шпорет
13.999 ден.14.999 ден.
13.999 ден.14.999 ден.
G3 FERRARI G-10052 JOGURT MAKER
  • G3 FERRARI G-10052 JOGURT MAKER
  • G3 FERRARI G-10052 JOGURT MAKER
  • G3 FERRARI G-10052 JOGURT MAKER

G3 FERRARI G-10052 JOGURT MAKER

1.499 ден.1.999 ден.
без ДДВ: 1.270 ден. Потребни наградни поени: 1600
Производител: G3FERRARI
Шифра на производ: 9152425
Наградни поени: 50
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Производителот на јогурт Зорба е идеален за лесно креирање на вашиот омилен органски јогурт директно дома, користејќи здрави состојки без вештачки адитиви или конзерванси. Благодарение на големиот контејнер, секогаш можете да имате свеж јогурт за оброци какви и колку што сакате.

Капацитет на контејнер 1 литар
Работна температура 45 ° C
Работно светло
Транспарентен капак со рачка
Напојување: AC 220-240V - 50/60 Hz
Моќност 20 W
Димензии: (Д x В x Д): 23 х 14,5 х 19,5 см
Тежина: 630 g

 

Флаерот за апаратот можете да го симнете ТУКА 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2019. UKION SHOPS