Акција
-12%
ART FLAME Електричен камин CHRISTINA
10.290 ден.11.700 ден.
10.290 ден.11.700 ден.
-17%
Electrolux EN-5284 KOX Комбиниран фрижидер
49.999 ден.59.999 ден.
49.999 ден.59.999 ден.
-15%
Gorenje GS63160S машина за садови
21.999 ден.25.990 ден.
21.999 ден.25.990 ден.
-6%
Bosch Глодалица POF 1200 AE
6.550 ден.7.000 ден.
6.550 ден.7.000 ден.
-10%
Gorenje FDK24DW Апарат за сушење храна
2.890 ден.3.199 ден.
2.890 ден.3.199 ден.
-11%
Grundig HD-6862 Фен за сушење коса
1.699 ден.1.899 ден.
1.699 ден.1.899 ден.
-38%
GOClever CRISTAL AIR CORAL Прочистувач на воздух
4.999 ден.7.999 ден.
4.999 ден.7.999 ден.
-14%
FAVORIT Машина за перење MP 7102
11.999 ден.13.999 ден.
11.999 ден.13.999 ден.
-18%
Favorit MS-5000 Машина за миење садови
11.499 ден.13.999 ден.
11.499 ден.13.999 ден.
-13%
AMICA 508EE1.30HPF(W) електричен шпорет
10.499 ден.11.999 ден.
10.499 ден.11.999 ден.
Gorenje CJ25W цедалка
 • Gorenje CJ25W цедалка
 • Gorenje CJ25W цедалка
 • Gorenje CJ25W цедалка
 • Gorenje CJ25W цедалка

Gorenje CJ25W цедалка

1.050 ден.
Потребни наградни поени: 1000
Производител: Gorenje
Шифра на производ: Gorenje CJ25W
Наградни поени: 20
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Технички карактеристики

 • Моќност на моторот (max): 25 W
 • Пластика
 • Лесно чистење
 • Вклучување со притискање на копче
 • Реверзибилно работење (обратно движење)
 • Број на наставки за цедење: 1
 • Капак за заштита од прашина
 • Складирање на кабелот
 • Гумени ногарки за стабилност
 • Волумен на садот за сок: 0,5 l
 • Куќиште: Пластика + метал
 • Боја: Бела боја
 • Моќност на моторот (max): 25 W
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 17,5 × 20,6 × 17,5 cm
 • Нето тежина на апаратот: 0,6 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 0,9 kg
 • Приклучна моќ: 25 W

Упатството за употреба можете да го превземете ТУКА.

 Бесплатна достава до вашиот дом!

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2019. UKION SHOPS