Акција
-26%
Indesit EWD-71051 W Машина за перење алишта Indesit EWD-71051 W Машина за перење алишта
12.499 ден.16.998 ден.
12.499 ден.16.998 ден.
-12%
FAVORIT Машина за перење MP 7102 FAVORIT Машина за перење MP 7102
12.299 ден.13.999 ден.
12.299 ден.13.999 ден.
-8%
BEKO FSE 67300 GW шпорет BEKO FSE 67300 GW шпорет
18.499 ден.19.999 ден.
18.499 ден.19.999 ден.
-22%
Favorit 12000BTU Климатизер Favorit 12000BTU Климатизер
13.999 ден.18.000 ден.
13.999 ден.18.000 ден.
-38%
GOClever CRISTAL AIR CORAL Прочистувач на воздух GOClever CRISTAL AIR CORAL Прочистувач на воздух
4.999 ден.7.999 ден.
4.999 ден.7.999 ден.
-7%
Gorenje EC6111SG ел.шпорет Gorenje EC6111SG ел.шпорет
20.490 ден.21.990 ден.
20.490 ден.21.990 ден.
-19%
ELECTROLUX ESL-5205 LO вградна мaшина за садови ELECTROLUX ESL-5205 LO вградна мaшина за садови
19.492 ден.23.999 ден.
19.492 ден.23.999 ден.
-12%
ART FLAME Електричен камин CHRISTINA ART FLAME Електричен камин CHRISTINA
10.290 ден.11.700 ден.
10.290 ден.11.700 ден.
-13%
Favorit RF-263 Комбиниран фрижидер Favorit RF-263 Комбиниран фрижидер
9.999 ден.11.499 ден.
9.999 ден.11.499 ден.
-15%
Bosch ART 24 CO Електричен тример Bosch ART 24 CO Електричен тример
4.250 ден.5.000 ден.
4.250 ден.5.000 ден.
-15%
Electrolux EJ-2801AOW2 Комбиниран фрижидер Electrolux EJ-2801AOW2 Комбиниран фрижидер
17.499 ден.20.499 ден.
17.499 ден.20.499 ден.
Gorenje CJ40W цедалка
 • Gorenje CJ40W цедалка
 • Gorenje CJ40W цедалка
 • Gorenje CJ40W цедалка
 • Gorenje CJ40W цедалка

Gorenje CJ40W цедалка

1.250 ден.
Потребни наградни поени: 1200
Производител: Gorenje
Шифра на производ: Gorenje CJ40W
Наградни поени: 40
Достапност: На залиха
Количина:

Технички карактеристики

 • Моќност на моторот (max): 40 W
 • Пластика
 • Мрежест филтер
 • Лесно чистење
 • Вклучување со притискање на копче
 • Реверзибилно работење (обратно движење)
 • Број на наставки за цедење: 2
 • Капак за заштита од прашина
 • Гумени ногарки за стабилност
 • Волумен на садот за сок: 1 l
 • Куќиште: Пластика + метал
 • Боја: Бела боја
 • Моќност на моторот (max): 40 W
 • Димензии (ШxВxД): 16,5 × 21 × 16,5 cm
 • Нето тежина на апаратот: 0,9 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 1,2 kg
 • Приклучна моќ: 40 W

Упатството за употреба можете да го превземете ТУКА.

 Бесплатна достава до вашиот дом!

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2020. UKION SHOPS