Акција
-5%
FAVORIT EC-640 WWFT електричен шпорет FAVORIT EC-640 WWFT електричен шпорет
10.499 ден.10.999 ден.
10.499 ден.10.999 ден.
-21%
Electrolux EHF-6346XOK Вградна плотна Electrolux EHF-6346XOK Вградна плотна
14.199 ден.17.999 ден.
14.199 ден.17.999 ден.
-23%
ETA 5336 Преса за коса ETA 5336 Преса за коса
999 ден.1.298 ден.
999 ден.1.298 ден.
-8%
AUX HD 1578 диспанзер за вода AUX HD 1578 диспанзер за вода
7.790 ден.8.500 ден.
7.790 ден.8.500 ден.
-25%

Распродадено

Bosch AKE 40 S Електрична пила Bosch AKE 40 S Електрична пила
7.790 ден.10.390 ден.
7.790 ден.10.390 ден.
-12%
ART FLAME Рамка за вградување STONE ART FLAME Рамка за вградување STONE
17.999 ден.20.460 ден.
17.999 ден.20.460 ден.
-12%
ART FLAME Електричен камин GALILEO CHROME ART FLAME Електричен камин GALILEO CHROME
11.900 ден.13.530 ден.
11.900 ден.13.530 ден.
-14%
INTEX 244х76 базен со филтер пумпа INTEX 244х76 базен со филтер пумпа
3.799 ден.4.399 ден.
3.799 ден.4.399 ден.
-23%
INTEX 366Х76 базен со филтер пумпа INTEX 366Х76 базен со филтер пумпа
5.599 ден.7.299 ден.
5.599 ден.7.299 ден.
-10%
Favorit 18000 BTU климатизер Инвертер Favorit 18000 BTU климатизер Инвертер
30.999 ден.34.490 ден.
30.999 ден.34.490 ден.
Gorenje HBX481QW Рачен блендер
 • Gorenje HBX481QW Рачен блендер
 • Gorenje HBX481QW Рачен блендер
 • Gorenje HBX481QW Рачен блендер
 • Gorenje HBX481QW Рачен блендер

Gorenje HBX481QW Рачен блендер

1.690 ден.
Потребни наградни поени: 1700
Производител: Gorenje
Шифра на производ: Gorenje HBX481QW
Наградни поени: 30
Достапност: На залиха
Количина:

Технички карактеристики

 • Моќност на моторот (max): 480 W
 • DC мотор за економична употреба и долготрајност
 • Тивка работа (SilentPower)
 • Лесно чистење
 • Вклучување со притискање на копче
 • Турбо-копче за инстантно зголемување на моќноста
 • Пулсно работење за пократки циклуси на мешање
 • Прицврстено со шрафови
 • Едноставна употреба
 • Пригоден за подготовка на каши
 • Ефикасно четиристрано сечило
 • Куќиште: Пластика + метал
 • Боја: Бела боја
 • Должина на приклучен кабел: 1 m
 • Тип на апарат: Рачен блендер
 • HBX481QW
 • Димензии (ШxВxД): 6,2 × 38,2 × 5,1 cm
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 15,9 × 22,6 × 8 cm
 • Нето тежина на апаратот: 0,7 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 1,2 kg
 • Приклучна моќ: 400 W

 

gorenje
Дали знаете дека... Смути блендерот вклучува два сада за лесна и разновидна употреба. Понесете еден сад за смути на работа и оставете го другиот во фрижидер. Садот не содржи штетен бисфренол А (BPAfree).

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2020. UKION SHOPS