Акција
-6%
Gorenje KAS 35 FT 3,5kw Gorenje KAS 35 FT 3,5kw
14.990 ден.15.999 ден.
14.990 ден.15.999 ден.
-11%
AUX 12 3,5kW Климатизер инвертер AUX 12 3,5kW Климатизер инвертер
24.999 ден.27.999 ден.
24.999 ден.27.999 ден.
-18%
ELECTROLUX EOC-3430COX / EOX Вградна Рерна ELECTROLUX EOC-3430COX / EOX Вградна Рерна
22.999 ден.27.999 ден.
22.999 ден.27.999 ден.
-12%
ART FLAME Електричен камин CHRISTINA ART FLAME Електричен камин CHRISTINA
10.290 ден.11.700 ден.
10.290 ден.11.700 ден.
-5%
FAVORIT EC-640 WWFT електричен шпорет FAVORIT EC-640 WWFT електричен шпорет
10.499 ден.10.999 ден.
10.499 ден.10.999 ден.
-12%
ART FLAME Електричен камин GALILEO CHROME ART FLAME Електричен камин GALILEO CHROME
11.900 ден.13.530 ден.
11.900 ден.13.530 ден.
-15%
Favorit MS-3000 Машина за миење садови Favorit MS-3000 Машина за миење садови
11.749 ден.13.799 ден.
11.749 ден.13.799 ден.
-4%
AMICA 10222.3EHPTSHBX Вградна рерна AMICA 10222.3EHPTSHBX Вградна рерна
12.499 ден.12.999 ден.
12.499 ден.12.999 ден.
-16%
Gorenje RK621PW4 Комбиниран фрижидер Gorenje RK621PW4 Комбиниран фрижидер
21.499 ден.25.490 ден.
21.499 ден.25.490 ден.
-8%
BEKO RDSA 240 K20 W Комбиниран фрижидер BEKO RDSA 240 K20 W Комбиниран фрижидер
11.999 ден.12.999 ден.
11.999 ден.12.999 ден.
-7%
Gorenje EC6111SG ел.шпорет Gorenje EC6111SG ел.шпорет
20.490 ден.21.990 ден.
20.490 ден.21.990 ден.
Распродадено
Iskra KL1808 ел. бокал
  • Iskra KL1808 ел. бокал
  • Iskra KL1808 ел. бокал
  • Iskra KL1808 ел. бокал

Iskra KL1808 ел. бокал

799 ден.1.199 ден.
Потребни наградни поени: 1200
Производител: Iskra
Шифра на производ: Iskra KL1808
Наградни поени: 20
Достапност: Пред нарачка
Количина:

• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
• Влезна моќност: 1800W (макс)
• Волумен: 2.0 L
• Куќиште од нерѓосувачки челик
• Прекинувач за отворање на капакот
• Скриен грејач
• Филтер за вода
• Вклучување и исклучување
• Индикатор за статус
• Подвижна 360 ° врска
• Троен безбедносен систем:
   - заштита од прегревање
   - автоматски исклучување при отстранување од базата
   - автоматско исклучување кога ќе се достигне точка на вриење
• Димензии на пакувањето (v mm): 185 (D) x 185 (W) x 235 (V)
• Нето тежина: 0,96 кг
• Бруто тежина: 1,04 кг

• 24 месеци гаранција

Пакување надворешно пакување
EAN код за надворешно пакување: 3830042564874
• Димензии на кутијата (mm): 570 (D) x 385 (W) x 490 (V)
• Количина: 12 парчиња / картон
• Нето тежина: 11,5 кг
• Бруто тежина: 12,5 кг

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2020. UKION SHOPS