Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra MC-800B Aпарат за готвење и миксер за детска храна

4.999 ден.
5.799 ден.
Потребни наградни поени: 6000
  • Производител: Iskra
  • Шифра:Iskra MC-800B Aпарат за готвење и миксер за детска храна
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха

• Aпарат за готвење и миксер за детска храна MC-800B

• грејна моќност: 700-800 W

• моќност на моторот: 250 W

• напон: 220-240 V ~ 50 / 60Hz

• стаклен сад: 1,7 л

• шпорет и блендер во едно

• нож од нерѓосувачки челик

• функција за самочистење

• погоден за подготовка:

   - природни супи

   - крем супи

   - супи со парчиња

   - смути

   - топла каша


• Димензии на пакувањето (во mm): 275 (L) x 210 (Ш) x 345 (В)

• Нето тежина: 3,5 kg

• Бруто тежина: 4,3 kg


• 24 месеци гаранција


Пакување надворешно пакување

EAN код на надворешното пакување: 3830042563617

• Димензии на кутијата (во mm): 570 (L) x 355 (Ш) x 445 (В)

• Количина: 4 парчиња / картон

• Нето тежина: 14 kg

• Бруто тежина: 17,5 kg

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција