Акција
-17%
Fabbygo Корпа за дрва
999 ден.1.199 ден.
999 ден.1.199 ден.
-15%
Electrolux EJ-2801AOX Комбиниран фрижидер
16.999 ден.19.999 ден.
16.999 ден.19.999 ден.
-20%
Gorenje RK621PW4 Комбиниран фрижидер
20.299 ден.25.490 ден.
20.299 ден.25.490 ден.
-6%
Blueair PURE 221PAC Прочистувач за воздух
20.899 ден.22.149 ден.
20.899 ден.22.149 ден.
-15%
AMICA 10222.3EHPTSHBX Вградна рерна
10.999 ден.12.999 ден.
10.999 ден.12.999 ден.
-12%
BEKO FSS 57100 GW шпорет
14.079 ден.15.999 ден.
14.079 ден.15.999 ден.
-15%
Gorenje H17BY овлажнувач на воздух
2.790 ден.3.299 ден.
2.790 ден.3.299 ден.
-11%
AUX 12 3,5kW Климатизер инвертер
24.999 ден.27.999 ден.
24.999 ден.27.999 ден.
-9%
Gorenje KAS 35 FT 3,5kw
15.490 ден.16.990 ден.
15.490 ден.16.990 ден.
-11%
Ferre GL-9350 LUXURY плински шпорет 90sm
23.990 ден.26.999 ден.
23.990 ден.26.999 ден.
-12%
Gorenje ATCM730T ап. за турско кафе
4.390 ден.4.990 ден.
4.390 ден.4.990 ден.
-20%
GOCLEVER CRISTAL AIR PRO Прочистувач на воздух
18.399 ден.22.999 ден.
18.399 ден.22.999 ден.
Lafe CEG-002.2 44637 Eл. бокал
  • Lafe CEG-002.2 44637 Eл. бокал
  • Lafe CEG-002.2 44637 Eл. бокал
  • Lafe CEG-002.2 44637 Eл. бокал

Lafe CEG-002.2 44637 Eл. бокал

999 ден.1.199 ден.
без ДДВ: 847 ден. Потребни наградни поени: 1600
Производител: Lafe
Шифра на производ: THMR-Cd-9151980
Наградни поени: 50
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Електричен бокал за греење вода, инокс

• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
• Влезна моќност: 2200W (макс)
• Волумен: 1.7 L
• Копче за отворање на капакот
• Скриен грејач
• Филтер за вода кој се отстранува
• Вклучување и исклучување на копче
• Индикатор за статус - внатре во бокалот, кој свети плаво
• Подвижна 360 ° врска
• Троен безбедносен систем:
   - заштита од прегревање
   - автоматски исклучување при отстранување од базата
   - автоматско исклучување кога ќе се достигне точка на вриење

• 12 месеци гаранција

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS