Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

ARIETE 1916 3-во-1, 2400W ел.скара

4.499 ден.
Потребни наградни поени: 4000
  • Производител: Ariete
  • Шифра:ARIETE 1916 3-во-1, 2400W ел.скара
  • Наградни поени:40
  • Достапност:На залиха


  • Комбинирана скара 3 во 1
  • Моќност: 2400W
  • Регулација на јачина
  • Нелеплива плоча
  • Лесна за одржување
Тагови: скара skara pecenje

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција