Акција
-5%
Favorit R-141 Фрижидер
7.099 ден.7.499 ден.
7.099 ден.7.499 ден.
-26%
Indesit EWD-71051 W Машина за перење алишта
12.499 ден.16.998 ден.
12.499 ден.16.998 ден.
-15%
Iskra BK530N Бензиска косилка за трева
19.900 ден.23.500 ден.
19.900 ден.23.500 ден.
-16%
Gorenje RK621PW4 Комбиниран фрижидер
21.499 ден.25.490 ден.
21.499 ден.25.490 ден.
-20%
Gorenje SIH 1100TBT патна пегла на пареа
1.199 ден.1.499 ден.
1.199 ден.1.499 ден.
-30%
ISKRA CJ-8007-GY цедалка
799 ден.1.149 ден.
799 ден.1.149 ден.
-12%
ART FLAME Електричен камин CHRISTINA
10.290 ден.11.700 ден.
10.290 ден.11.700 ден.
-7%
Gorenje EC6111SG ел.шпорет
20.490 ден.21.990 ден.
20.490 ден.21.990 ден.
-10%
AUX 12000 bty климатизер 3.5kW
15.520 ден.17.250 ден.
15.520 ден.17.250 ден.
-27%
Gorenje GS63160S машина за садови
18.991 ден.25.990 ден.
18.991 ден.25.990 ден.
-20%
Iskra DL-BL03PP-GY/BL блендер
1.599 ден.1.999 ден.
1.599 ден.1.999 ден.
MONDIAL CH-05 Електрична скара
 • MONDIAL CH-05 Електрична скара
 • MONDIAL CH-05 Електрична скара
 • MONDIAL CH-05 Електрична скара

MONDIAL CH-05 Електрична скара

2.499 ден.
Потребни наградни поени: 2500
Производител: Mondial
Шифра на производ: MONDIAL CH-05
Наградни поени: 50
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
 • Моќност 2000 W.
  Голема површина за готвење од 41x24 см.
  Сад за маснотиите од не'рѓосувачки челик со индикатор за нивото на водата.
  Прилагодлива височина на алуминиумска решетка.
  Различни јадења: месо, риба, морски плодови, зеленчук, итн ... Здрава и вкусна храна.
  Квалитетни материјали и долго траење.
  Високопрецизен термостат.
  Светло за вклучување / исклучување.
  Отстранлив сад за лесно чистење.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2020. UKION SHOPS