Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Fabbygo даска за пеглење AQUA 21

1.999 ден.
Потребни наградни поени: 1880
  • Производител: fabbygo
  • Шифра:Fabbygo даска за пеглење AQUA 21
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Fabbygo даска за пеглење AQUA 21

Должина на жици :38 х 120 см

Пластични парчиња да се спречи лизгање

Со можбост за преклопување и лесно за

носење

Вакумско транспарентно пакување

БАР КОД:8697435183648

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција