Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Fabbygo даска за пеглење DREAM

2.899 ден.
3.299 ден.
Потребни наградни поени: 2899
  • Производител: fabbygo
  • Шифра:Fabbygo даска за пеглење DREAM
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха


Fabbygo даска за пеглење DREAM 

Должина на жици :40 х 120 см

Пластични парчиња да се спречи лизгање

Со можбост за преклопување и лесно за

носење

Вакумско транспарентно пакување

БАР КОД:8697435183181

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција