Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

ATM 57003 сушара за алишта МЕGA Perilla

2.499 ден.
2.799 ден.
Потребни наградни поени: 2700
  • Производител: ATM
  • Шифра:АТМ 57003 сушара за алишта МЕGA
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха


мега алуминиум
• Преклопен, лесен за носење.
• Погоден за складирање во влажна и сува средина.
• Не чистете ја решетката за сушење со тврди и течни хемиски материјали.
• Не е погоден за сушење предмети како што се тепих, тепих, ќебе и сл.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција