Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Fabbygo сушара со 3 нивоа

1.599 ден.
1.999 ден.
Потребни наградни поени: 1880
  • Производител: fabbygo
  • Шифра:Fabbygo сушара со 3 нивоа
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха


Должина на жици : 25м

Пластични парчиња да се спречи лизгање

Со можбост за преклопување и лесно за

носење

Вакумско транспарентно пакување

БАР КОД: 000188700

8697435181385

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција