Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Fabbygo сушара со 4 нивоа

1.799 ден.
2.299 ден.
Потребни наградни поени: 1880
  • Производител: fabbygo
  • Шифра:Fabbygo сушара со 4 нивоа
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха


Должина на жици :40 м

Пластични парчиња да се спречи лизгање

Со можбост за преклопување и лесно за

носење

Вакумско транспарентно пакување

БАР КОД: 0000185399

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција