Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

ISKRA SL-6006 Пегла на пареа

3.299 ден.
3.999 ден.
Потребни наградни поени: 3300
  • Производител: Iskra
  • Шифра:ISKRA SL-6006
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Карактеристики:

• Моќност: 3000W
• Напон: 220-240V, 50Hz
• Капацитет на канистерот за вода: 350ml
• Керамичка површина
• Испуштање на пареа
 - вертикалнo 
 - нормално: 15-25 g/min  
 - интензивно: 0.3-1 g/tlak
• Прскање вода 
• Прилагодлив термостат 
• Не се создава каменец 
• Заштита од капење 
• Функција - самочистење 
• Автоматско исклучување 
• Мерица
• Димензии: 320x136x162 mm (ДхШхВ)
• Тежина: 1,11 kg 
• Должина на ел. кабел: 1.9 m

• Димензии на кутија во mm: 320(Д) x 136(Ш) x 162(В)
• Нето тежина: 1,16 kg
• Бруто тежина: 1,23 kg

2 години гаранција

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција