Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

ALFA PLAM Правосмукалка за пепел и пелети 1200W

4.099 ден.
4.499 ден.
Потребни наградни поени: 4100
  • Производител: Stanley
  • Шифра:ALFA PLAM Правосмукалка за пепел и пелети 1200W
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха

 5 слојна заштита
• Издувен заштитен филтер
• Усисен заштитен филтер
• Заштитен филтер за мотор
• Руфована платнена вреќа
• Огноотпорно керамичко платно
• 1200W моќност

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција