Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

PHILIPS FC9350/01 ПРАВОСМУКАЛКА СО САД

7.999 ден.
9.499 ден.
Потребни наградни поени: 9000
  • Производител: Philips
  • Шифра:PHILIPS FC9350/01 ПРАВОСМУКАЛКА СО САД
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха

ПРАВОСМУКАЛКА СО ПЛАСТИЧЕН САДПРОТОК НА ВОЗДУХ (МАКС.) 37 L / SВЛЕЗНА МОЌНОСТ (МАКС.) 1800 WНИВО НА БУЧНОСТ 82 DBВШМУКУВАЧКА МОЌ (МАКС.) 350 WВКЛУЧЕНИ ДОДАТОЦИПРОДОЛЖЕТОК ЗА ТЕСНИ ПОВРШИНИИНТЕГРИРАНА ЧЕТКАСТАНДАРДНА ЦЕВКА ЗА ВШМУКУВАЊЕ MULTICLEANДОЛЖИНА НА КАБЕЛОТ 6 МРАБОТЕН ОПСЕГ 9 МРАЧКА ЗА НОСЕЊЕ НА ПРЕДНАТА СТРАНАМЕТАЛНА ДВОДЕЛНА ТЕЛЕСКОПСКА ЦЕВКАМАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕТО ПЛАСТИКАACTIVELOCKКАПАЦИТЕТ НА ПРАШИНА 1,5 ЛФИЛТЕР ЗА ИЗДУВНИ ГАСОВИ EPA ФИЛТЕР 10ФИЛТЕР ЗА МОТОРОТФИЛТЕР ШТО МОЖЕ ДА СЕ МИЕБОЈА ТЕМНО СИНАДИМЕНЗИИ НА ПРОИЗВОДОТ (В X Ш X Д ) 410 X 281 X 247 ММТЕЖИНА 4,5 КГ

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција