Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

GREE GCF450DNKA прочистувач на воздух

24.999 ден.
26.999 ден.
Потребни наградни поени: 25000
  • Производител: GREE
  • Шифра:GREE GCF450DNKA
  • Наградни поени:110
  • Достапност:На залиха

ПРОЧИСТУВАЧ НА ВОЗДУХПРЕПОРАЧАНА КВАДРАТУРА: 55 М2CADR (СТАПКА НА ИСПОРАКА НА ЧИСТ ВОЗДУХ): 420 M3 / HWI-FIЗВУЧЕН ПРИТИСОК 60 DBДИМЕНЗИИ: 805 X 358 X 358 H X Ш X L (MM)ТЕЖИНА: 21,4 КГНАПОЈУВАЊЕ (ФАЗА / ФРЕКВЕНЦИЈА / НАПОН): 1 ~ / 50 / 220-240

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција