Акција
-16%
Electrolux ESL-4201 LO Машина за миење садови
18.499 ден.21.999 ден.
18.499 ден.21.999 ден.
-6%
BEKO FSE 64320 DS шпорет
16.999 ден.17.999 ден.
16.999 ден.17.999 ден.
-17%
Electrolux EJ-2801AOW2 Комбиниран фрижидер
14.999 ден.17.999 ден.
14.999 ден.17.999 ден.
-15%
Gorenje H17BY овлажнувач на воздух
2.790 ден.3.299 ден.
2.790 ден.3.299 ден.
-44%
Back to college - Пакет производи 2
3.540 ден.6.295 ден.
3.540 ден.6.295 ден.
-10%
Gorenje TGR50XNGU 50l бојлер
9.490 ден.10.490 ден.
9.490 ден.10.490 ден.
-21%
Favorit 24000BTU Климатизер
28.999 ден.36.499 ден.
28.999 ден.36.499 ден.
-6%
BEKO FSS 57100 GW шпорет
14.999 ден.15.999 ден.
14.999 ден.15.999 ден.
-8%
GREE 12 3,5kW GWH12QB-K3DNC4D/A инвертер
22.999 ден.24.999 ден.
22.999 ден.24.999 ден.
-13%
Gorenje OPTIHEAT2000MP електрична панелка
3.900 ден.4.490 ден.
3.900 ден.4.490 ден.
-15%
AMICA 10222.3EHPTSHBX Вградна рерна
10.999 ден.12.999 ден.
10.999 ден.12.999 ден.
-15%
Electrolux EJ-2801AOX Комбиниран фрижидер
16.999 ден.19.999 ден.
16.999 ден.19.999 ден.
Iskra OR-401 Плинско решо
  • Iskra OR-401 Плинско решо
  • Iskra OR-401 Плинско решо

Iskra OR-401 Плинско решо

2.490 ден.
без ДДВ: 2.110 ден. Потребни наградни поени: 2600
Производител: Iskra
Шифра на производ: 116
Наградни поени: 100
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Идеално за домашна употреба, дури и кога сте на кампување или патување, излети. Одличниот мини плинско решо OR-301, кој е производ на Iskra, ќе ви помогне да подготвите брз ручек со вкупна излезна топлина од 4.45 kW и три различни површини за готвење.

Шпоретот работи на течен нафтен гас G30 и е без заштита. Капакот за заштита од прав, може да го заштитите шпоретот од нечистотија, со тежина над 4 кг може да се пренесе од едно до друго место

Вкупна топлинска снага: 5.85 kW
топлинска снага: 0.95 kW / 1,40kW / 1,40kW / 2,10kW
Големина на млазник: Ø 0,50 мм / 2x Ø 0,60 мм / дијаметар 0,65 mm
Големина на пламеник: дијаметар 50 mm / 2 x 65 mm / 75 mm
Приклучок за гас: 8 mm
притисок (mmHg): 30, 28-30 / 37
Капак за заштита од ветер и прашина
Димензии на пакување (во mm): 500 (H) x 546 (Ш) x 88 (D)
Тежина: 3,68 кг
Бруто Тежина: 4,18 кг
гаранција 12 месеци 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS