Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

RGLUX O-300 WHITE плинско решо со 3 горилници

1.999 ден.
Потребни наградни поени: 2000
  • Производител: RG GROUP
  • Шифра:RGLUX O-300 WHITE плинско решо со 3 горилници
  • Наградни поени:10
  • Достапност:На залиха

Плинско решо RGLUX
O-300 White
Горилници:3
Боја: бела боја

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција