Акција
-17%
Bosch Шлајферица PSS 200 A
2.990 ден.3.590 ден.
2.990 ден.3.590 ден.
-11%
Dynamic MaxPuls 8258 плински тајфун 30kW
7.999 ден.8.999 ден.
7.999 ден.8.999 ден.
-27%
Iskra DL-BL01GS блендер
2.699 ден.3.699 ден.
2.699 ден.3.699 ден.
-46%
Grundig HS-6780
1.499 ден.2.799 ден.
1.499 ден.2.799 ден.
-7%
Iskra DF-002 Вентилатор за на маса
1.399 ден.1.499 ден.
1.399 ден.1.499 ден.
-15%
Electrolux EJ-2801AOW2 Комбиниран фрижидер
17.499 ден.20.499 ден.
17.499 ден.20.499 ден.
-20%
Iskra DL-BL03PP-GY/BL блендер
1.599 ден.1.999 ден.
1.599 ден.1.999 ден.
-9%
Favorit RF-263 Комбиниран фрижидер
10.499 ден.11.499 ден.
10.499 ден.11.499 ден.
-15%
AEG BEB 351110M Вградна Рерна
19.492 ден.22.999 ден.
19.492 ден.22.999 ден.
-14%
Electrolux EHF-6241 FOK Вградна плотна
11.999 ден.13.999 ден.
11.999 ден.13.999 ден.
-18%
ELECTROLUX EOC-3430COX / EOX Вградна Рерна
22.999 ден.27.999 ден.
22.999 ден.27.999 ден.
AUX 18000 bty климатизер 5.5kW
 • AUX 18000 bty климатизер 5.5kW
 • AUX 18000 bty климатизер 5.5kW

AUX 18000 bty климатизер 5.5kW

22.390 ден.24.900 ден.
Потребни наградни поени: 23000
Производител: AUX
Шифра на производ: aux 1800 bty
Наградни поени: 100
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
 • Енергетска класа: A+
 • Режим на чекање: 0.5 W
 • Одржување: R410A/1,680g
 • Ладење: Капацитет: 5,400 W
 • Номинална влезна струја: 1,677 W
 • Номинална вредност на струја: 7.3A
 • Греење: Капацитет: 5,500 W
 • Номинална влезна струја: 1,523 W
 • Номинална вредност на струја: 6.6A
 • Проток на воздухот: 960m3/h
 • Тежина: 11kg
 • SEER/SCOP: 6.1/4.0 W/W
 • Димензија: 970 mm x 315 mm x 235 mm
 • Квадратура: -+40m2
 • Енергетска класа: A+
 • Ладење: Капацитет: 5,400 W
 • Греење: Капацитет: 5,500 W
 • Тежина: 13kg

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2020. UKION SHOPS